• info@reginacity.al
  • +355 33 407 600

Dhoma Teke

€40 - Per Night

Alternativa jonë e parë për udhëtarë dhe eksplorues të cilët kanë qejf të shpenzojnë kohë për t’u çlodhur vetëm.

  • Satelit - TV
  • Wi-Fi
  • Ajer i Kondicionuar
  • Sherbimi ne Dhome
  • Mini Bar
  • Tel
  • Max 2 people
  • View: Sea

Other Rooms

Alternativë e përkryer për çiftë dhe individë të cilët duan të shijojnë pushime të paharrueshme në rivierën e mrekullueshme shqiptare.
€25 - Per Night
Alternativë e përkryer për familje, miq dhe të afërm të cilët duan të qëndrojnë në hotelin tonë.
€20 - Per Night