• info@reginacity.al
  • +355 33 407 600

Rezervimi

Rezevo Tani

Teke, çift dhe dhoma me tre krevatë janë këtu për t'ju akomoduar ju, të dashurit tuaj, miqtë dhe familjen tuaj. Hotel Regina ofron një total prej 50 dhomash nga të cilat 24 janë Dhoma Treshe, 18 Dhoma Dopio, 4 Junior Suita dhe 4 Suita. Të gjitha kanë banjo në dhomë me dush, ajër të kondicionuar, frigorifer, ngrohje, dhe televizor. Pajijset tona cilësore janë tërësisht të reja. Hoteli ofron një bar-restorant me specialitete të ushqimit të zonës dhe detit dhe një plazh privat. Stafi është shumë ndihmues dhe i motivuar t'ju ndihmojë për çdo nevojë.

Rezervoni Dhomën Tuaj!