• info@reginacity.al
  • +355 33 407 600

Rreth Nesh

Welcome to Regina City

Have Great Time in Regina City Hotel
Hotel Regina City lindi me perkushtimin drejt me te mires , te bukures dhe pasionit.
Hotel Regina City ndodhet ne lungomaren e Vlores me nje pozicion dhe strukture qe e ben ate nje nga ambjentet me moderne te qytetit. Me nje panorame relaksuese det-koder ku ndodhet dhe pishina me nje lounge bar si dhe restoranti me gatimet mesdhetare .
Padyshim qe pushimet tuaja do te jen akoma me te vecanta tek Regina City.
Ju mirepresim !